09.07.2021

Миколаївець розрахувався за тепло лише після арешту автомобіля

8 липня співробітниками відділу по роботі із заборгованістю ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» в рамках зведеного виконавчого провадження, був проведений комплекс оперативних заходів, спрямованих на погашення боргу за послуги теплопостачання у миколаївця, який з 2008 року ігнорував попередження підприємства.

«На виконанні Корабельного відділу ДВС знаходилися 5 судових рішень стосовно боргу за опалення жителя м. Миколаєва на загальну суму 42 611,94 грн. У квітні 2021 року Державною виконавчою службою було примусово стягнуто шляхом списання з поточних рахунків боржника 9 837,18 грн. У зв’язку з тим, що навіть після списання коштів з рахунків, боржник продовжував ігнорувати рішення суду, було проведено комплекс спеціальних заходів спрямованих на опис та арешт автомобіля SMART MC-01, 1998 р.в., та в подальшому вказаний автомобіль було примусово евакуйовано на майданчик ДП «Сетам» для його оцінки та примусової реалізації. Абонент з 2008 року не сплачував заборгованість та був упевнений в своїй безкарності, і лише після проведення опису та примусової евакуації автомобіля, упродовж кількох годин заборгованість за послуги теплопостачанння у розмірі 38 830,31 грн була погашена», — коментують у відділі по роботі із заборгованістю ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

При цьому миколаївцю довелось також сплатити усі додаткові витрати згідно виконавчого провадження, у розмірі 10 282,05 грн, що значно збільшило суму боргу, а саме:

4226,00 грн. — штрафні санкції,

6056,05 — витрати виконавчого провадження та виконавчий збір

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» в черговий раз попереджає усіх боржників про своєчасну сплату заборгованості за послуги теплопостачання та невідворотність відповідальності за боргові зобов’язання.

Прес-служба ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *