14.01.2022

Миколаївська влада взяла на озброєння найгірші методи радянського КДБ.

Вже два тижні триває епопея із рейдерським захопленням обласної інфекційної лікарні.

Для здійснення своєї мети влада застосувала і силове захоплення і психологічний тиск.

Але мабуть і цього виявилося недостатньо і з арсеналу витягли найбрудніші методи радянського КДБ.

Старше покоління ще пам’ятає часи коли агенти КДБ, щоб залякати інакодумців, відкривали проти них кримінальні справи, за надуманими приводами.

А найнебезпечніших, на їхню думку, дисидентів насильно відправляли до психіатричних лікарень.

Нічим не гребуючи, влада розгорнула справжню війну проти колективу лікарні.
І на цій війні вже є перші втрати. Звільнився із лікарні ветеран миколаївської медицини, лікар-анестезіолог Ігор Гаврилишин. Про причини, які штовхнули його на цей крок, він написав на своїй сторінці в соціальній мережі ФБ.

Ігор Гаврилишин

Інколи безпечна мама, залишає свого малюка наодинці у кімнаті з відчиненим вікном з протимоскітною сіткою для захисту від дрібних комах. Цікава дитина часом заповзає на підвіконня, рухається вздовж опираючись на скло. Не усвідомлюючи, що протимоскітна сітка не скло, продовжує рух і випадає з вікна. Доктор Комаровський навіть цілу програму цій темі присвятив.

Колектив МОЦЛІХ сподіваючись ,що декларовані державою норми Конституції України, Закони України, громадянські права і права професійних спілок – це скло, на яке можна опиратися, опірна стіна , котра дозволяє бути почутим і неігнорованим, у випадку відмови у задоволенні вимог – отримати зрозумілі вербальні пояснення від очільників місцевої влади чи принаймі від уповноважених ними осіб. Натомість отримали : мовчання місцевих очільників, і застосування репресивної сили держави щодо співробітників. Всі можливі законні, мирні, ненасильницькі методи профспілкової організації МОЦЛІХ і громадян вичерпані. Конституція України, Закони України, громадянські права і права професійних спілок – протимоскітна сітка для місцевої влади, силових структур – вони вільно долають і переступають через цю перепону.

11 січня 2022 року профспілкова організація МОЦЛІХ (профспілковий комітет) висловив позицію, що подальші дії з демонстрації ставлення трудового колективу до дій влади, необхідно припинити. І взаємодіяти з призначеною МОДА в.о.Я.В.Студзінською під контролем, якої знаходяться фінанси необхідні для мотивації праці працівників і реалізації медичної допомоги населення – саме за неї нам платять зарплатню, а не за громадянську позицію.

Я можу зрозуміти і розумію Ваші емоції, але я не можу керувати ними. Можу лиш підтвердити те , що говорив Вам вранці 13 січня 2022 – виконуйте свій лікарський і сестринський обов’язок перед хворими професійно, добросовісно і традиційно для МОЦЛІХ милосердно, взаємодіючи з теперішнім в.о. – поводьте себе стримано, контролюйте емоції, уникайте не потрібних емоційних висловів, і крий Боже, не вдавайтеся до насильства. Моє рішення звільнитися визрівало давно, ви Всі знаєте, що спроб було декілька. Але я не стіна, всі мої об’єктивні можливості – протимоскітна сітка. І віримо у працю юристів, котрі захищають директорку КНП «МОЦЛІХ» МОР С.Ф.Федорову та трудовий колектив, і очікуємо на близьку перемогу.

Я не хотів би , щоб хтось з Вас опинився, як несвідома загрози дитина перед москітною сіткою.

Через тиждень, після ганебних подій в інфекційній лікарні, влада вирішила покарати невинних та виправдати провокаторів. Багато співробітників лікарні отримали повістки з поліції, куди їх викликають поки як свідків. Як виявилося, порушено кримінальну справу за фактом групового порушення громадського порядку. І це метод тиску на медичних працівників! Не виключено, що така «активність» поліції пов’язана з тим, що до Ленінського районного суду Миколаєва надійшли заяви про забезпечення позову С.Федорової до облради та КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань» щодо її звільнення та відновлення на роботі.

Якщо слідувати логіці цих «правоохоронців», то мільйонам громадян, які вийшли сім років тому на вулиці міст України, захистити свою честь та гідність, слід очікувати на повістки.

Свою оцінку тому, що відбувається в лікарні, дала депутат облради В.Москаленко, яка побувала там.

14 січня в управлінні охорони здоров’я Миколаївської ОДА відбулася нарада з головлікарями обласних «ковидних» шпиталів. У Миколаївській області не вистачає лікарів зі спеціальністю «інфекціоніст», тому під час епідемії COVID-19 до лікування залучатимуть увесь наявний персонал, наприклад лікарів-гінекологів. , акушерів, терапевтів. Таку заяву зробив заступник начальника управління О.Бабін. На тлі звільнення С.Федорової, ці слова виглядають щонайменше блюзнірськими.

Сто років тому один з вождів уже стверджував, що «кожна куховарка може керувати державою…» До чого це призвело, ми вже знаємо. А пам’ятники самому вождеві вже демонтовані. На жаль, ця ідеологія залишилася у багатьох можновладців
у головах.

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.