19.03.2020

Миколаївська влада має намір скасувати орендну плату для підприємців на час карантину

Міська влада має намір звільнити представників бізнесу, які працюють у комунальних приміщеннях міста, від сплати оренди на час карантину.

Про це повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич в програмі «Добрий вечір» на телеканалі «НІС-ТВ».

За словами Олександра Сєнкевича, відповідне рішення необхідне, щоб пом’якшити удар по малому і середньому підприємництву у зв‘язку з тимчасовим обмеженням їх роботи. Зокрема, бізнес, який розташований у приміщеннях комунальної власності і не працює на час карантину, отримає пільгу з оплати оренди у вигляді тимчасового скасування орендної плати.

— На сесії також плануємо розглянути рішення щодо скасування сплати податку на землю під час карантину для осіб, які винаймають комунальні приміщення. Це не зовсім популярно з економічної точки зору, адже найбільші надходження в місцевий бюджет складають ПДФО, єдиний податок і податок на землю. Однак рішення важливе сьогодні для миколаївців. Ніхто не винен у тому, що склалася така ситуація. Сьогодні всі маємо ставитися до неї з розумінням.

Мер звернувся і до власників комерційних приміщень стосовно скасування орендної плати підприємцям, які зупинили свою роботу.

— Надав доручення виконавчим органам підготувати відповідне розпорядження. Воно матиме рекомендаційний характер, міська влада не впливає на приватний бізнес. Але логічно сьогодні було б скасувати оренду для підприємців, які вирішили не працювати і не отримують прибутку. Щоб компенсацію отримали саме ті підприємства, які чесно не працюють, проводяться відповідні рейди.- зазначив Олександр Сєнкевич.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *