04.06.2020

Миколаївська ЗОШ № 31 долучилася до масштабного екопроєкту Zero Waste School від Klitschko Foundation за підтримки фундації Coca-Cola

 Команда Миколаївської ЗОШ № 31 виборола участь у проєкті Zero Waste School у ході якого учасники пройшли курс тренінгу для учнів, вчителів та директорів, метою якого є запровадження культури сортування відходів в своїх школах та громадах.

Під час програми учасники дізналися  про принципи командної роботи, опанували навички проєктного менеджменту і поетапно спланували власний проєкт.

3 червня  команда EcoLife Миколаївської ЗОШ № 31 реалізовувала локальний екопроєкт «Zero Waste Day Mykolaiv», який покликаний залучити якомога більше мешканців району до збору макулатури та допомогти екосвідомим громадянам позбутися від залишків паперових відходів, транспортуючи їх у пункти прийому. 

Окрім збору макулатури, команда проводила екопросвітницьку діяльність у формі квесту з екогероями, які на власному прикладі пояснювали важливість екосвідомого способу життя. На останній локації учасники квесту отримали чудові екостікери для Telegram від фундації Coca-Cola.

В ході проєкту було зібрано 1802 кілограми макулатури і кожен учасник отримав сертифікат «Екосвідомий громадянин Миколаєва – 2020». Абсолютна переможниця Анастасія Коваль здала 143 кг і отримала сертифікат переможця та подарунок – смачну піцу.

Всі учасники дізналися про особливості сортування відходів і наскільки важливо після себе залишити чисту планету для життя.

«Починати сортувати треба з себе!» – каже Данута Пацула, учасниця та переможниця проєкту Zero Waste School.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *