18.01.2020

Миколаївська «Могилянца» відсвяткувала своє 24-річчя

17 січня, Чорноморський національний університет ім. П.Могили відзначає свій 24-й день народження.

За доброю традицією урочистості з цієї нагоди відбулись в академічному українському театрі драми та музичної комедії. Сюди привітати винуватців свята завітали десятки миколаївців.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Ректор Миколаївської «Могилянки» Леонід Клименко нагадав, як все починалось.

— В 1996 році вчена рада Києво-Могилянської академії ухвалила рішення про створення філії в місті Миколаєві. Це була визначна подія, — сказав Леонід Клименко. – Тоді за нами не було нічого, окрім ідеї про створення нового університету. Але нас підтримали. Ми почали працювати. І в липні 1996 року Кабінет Міністрів ухвалив відповідну постанову. Тому у нас є два дня народження: зимовий і літній.

Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що Миколаївська «Могилянка» — його альма-матер. Тому подія, що відбулась 24 роки тому, для нього має особливе значення.

— В університеті я отримав якісні знання. Я дякую усьому педагогічному колективу вищу за їх працю, — сказав очільник міста. – Хочу сказати, що якість вищої освіти, яку сьогодні можна отримати в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили, підвищується  кожного року. Завдяки цьому перед вищем відкриваються нові горизонти. Бажаю вам, дорогі друзі, не здавати обертів! Здоров’я вам і нових звершень!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *