20.08.2021

Миколаївська міськрада не підтримала ініціативу Одеської ОДА перенести початок навчального року на 20 вересня

У мерії Миколаєва не підтримали ініціативу Одеської ОДА перенести початок навчального року на 20 вересня, заради продовження «оксамитового сезону».

Про це розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Варто відзначити, що за розрахунками вчених, протягом вересня 2021 року приморські регіони можуть додатково отримати близько 600 мільйонів гривень до місцевих бюджетів в сфері «індустрії гостинності та економіки вражень» (з наданням супутніх послуг), з яких 50% припадає на Одеську область.

Олександр Сєнкевич не підтримав дану ініціативу, аргументуючи свою позицію тим, що через загострення ситуації з епідемією коронавірусу школярів можуть перевести на дистанційну форму навчання.

Напевно, це хороша ініціатива, з огляду на те, що у нас пізно приходить осінь, дуже часто діти з першого вересня знаходяться в жарких класах, оскільки у всіх класах кондиціонерів немає. Тому, це було б чудово. Плюс батьки могли б продовжити свою відпустку «оксамитового сезону», побути більше на морі. З іншого боку, потрібно розуміти, що попереду у нас буде розвиток коронавірусної пандемії. Швидше за все, діти не зможуть фізично знаходиться в школах. Напевно, в цьому році можна це обговорити, але краще приступати до цієї ідеї в наступному році, коли ми подивимось наскільки спрацювала вакцинація, наскільки була необхідність закривати школи і виходячи з цього приймати рішення. В цьому році я б не робив поспішних рішень. Дітей потрібно запустити в школу з першого вересня, розуміючи що може бути перерва в навчанні, — повідомив мер Миколаєва.

Джерело: Шиповник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.