09.07.2021

Миколаївська область активно реалізує Програму «Велике Будівництво».

В рамках «Великого Будівництва» виконується проєкт «Emergency», який передбачає собою реконструкцію або будівництво та оснащення обладнанням приймальних відділень опорних лікарень. На Миколаївщині буде реалізовано шість таких об’єктів.

Про це повідомив заступник директора Департаменту – начальник управління капітального будівництва Департаменту містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської облдержадміністрації Олександр Нефьодов в ході онлайн-брифінгу щодо реалізації програми Президента України «Велике Будівництво» на Миколаївщині.

Він зазначив, що сьогодні об’єкти знаходяться на різній стадії будівельних робіт, на декількох очікують дозвільні документи для введення в експлуатацію.

«Нас дуже радує той факт, що погода на сьогодні встановлюється та це дозволяє розпочати фінішні роботи у приймальних відділеннях. У нас їх наразі шість. Завершені будівельні роботи у Баштанської лікарні. Вже подані документи на введення в експлуатацію цього об’єкту. Закінчуються роботи у Первомайському приймальному відділені. У серпні планується введення в експлуатацію цього об’єкта. Закінчені роботи у приймальному відділенні швидкої медичної допомоги Миколаївської міської лікарні. Вознесенська лікарня вже завершила будівництво, об’єкт вже вводиться в експлуатацію», — сказав Олександр Нефьодов.

Він додав, що роботи тривають по плану та по графіку.

«Сподіваємось, що більше погода не буде так впливати на наші процеси та мешканці області отримають лікувальні заклади вчасно», — сказав він.

Зазначимо, що капітальна реконструкція, а в окремих випадках будівництво, приймальних відділень в опорних медичних закладах сприяє створенню належних й комфортних умов для медиків і пацієнтів та насиченню установ сучасним устаткуванням.

Прес-служба Миколаївської ОДА

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *