01.08.2019

Миколаївська область займає лідируючу позицію в Україні по оснащенню будівель лічильниками тепла

У ході наради Геннадій Зубко відзначив лідируючу позицію Миколаївщини у сфері енергоефективності, зокрема в частині оснащення будівель лічильниками тепла.

Сьогодні, 1 серпня, заступник голови облдержадміністрації Олександр Трайтлі, заступники Миколаївського міського голови Юрій Степанець та Олександр Омельчук, представники теплоенергопостачальних підприємств  та профільних служб області взяли участь у селекторній нараді з питань підготовки до осінньо-зимового періоду під головуванням Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

Йшлося про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до цьогорічного опалювального сезону.

У ході наради Геннадій Зубко відзначив лідируючу позицію Миколаївщини у сфері енергоефективності, зокрема в частині оснащення будівель лічильниками тепла.

«Щодо встановлення будинкових лічильників. На сьогоднішній день по напрямку житлового господарства найкращі Черкаська та Миколаївська області», — відзначив Геннадій Зубко.

Зазначимо, що Миколаївська область з показником майже 99% продовжує посідати одну з лідируючих позицій серед регіонів України по встановленню приборів обліку теплової енергії в багатоквартирному житловому фонді. Станом на кінець липня з 2099 житлових будинків з централізованим теплопостачанням оснащені приладами обліку 2051.

Попереду Миколаївщина і по рівню оснащеності лічильниками тепла нежитлових будівель, а саме бюджетних та інших установ, показник якої по області сягнув майже 79%.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *