26.08.2021

Миколаївська область потрапила в лідери серед регіонів з працевлаштування в сфері оборони


У січні-липні 2021 року Державна служба зайнятості працевлаштувала понад 2,3 тис. громадян в сфері оборони, з яких 2,1 тис. Осіб — зареєстровані безробітні.

Про це повідомили в прес-службі Мінекономіки України.

Півтори тисячі працівників отримали нову роботу у військових частинах, майже 200 осіб — в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки.

За регіональною зрізу, найбільше людей працевлаштовано в Харківській, Миколаївській та Дніпропетровській областях.

Міністерство економіки України через центри зайнятості і надалі буде активізувати роботу з працевлаштування в сфері оборони.

«Зараз Мінекономіки проводить переформатування структури і принципів роботи Державної служби зайнятості. Передбачено запровадити більш ефективну модель надання клієнтоорієнтованих послуг. Основні акценти — на поглиблення співпраці з роботодавцями та іншими учасниками ринку праці, прискорення процесів працевлаштування, підвищення культури обслуговування клієнтів. Наша мета — повернути до легальної зайнятості та інтегрувати в ринок праці осіб, які шукають роботу, а також встановити контакт з економічно неактивних населенням і надалі його активізувати », — прокоментувала заступник Міністра економіки України Світлана Глущенко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.