02.07.2021

Миколаївська ОДА бачить вирішення проблеми пробок в місті за допомогою понтонного мосту

1 липня на рівні Миколаївської облдержадміністрації обговорювалося питання вирішення транспортної проблеми, яка виникала через ремонт дороги в мікрорайоні Варварівка.

Обласна влада бачить вирішення тільки за допомогою понтонного моста або порома, повідомив глава Миколаївської ОДА Віталій Кім.

За його словами зараз розглядаються два варіанти. Можна або встановити поромну переправу, або побудувати понтонний міст. Зараз це питання обговорюється разом з представниками Генштабу ВМС України і Служби автодоріг Миколаївської області. Поки всі сторони прораховують вартість порома і моста, якщо їх розгорнути терміном на 1 місяць.

«Є два варіанти — або понтонна переправа поромна і один міст з понтонів, цифри там близько 7 і 12 мільйонів гривень в місяць. В тому числі, треба розводити цей міст, щоб проїжджали баржі «НІБУЛОНу». Але ми прораховуємо потік, який буде проїжджати через цей міст, його пропускну здатність, прорахувати, розвантажить це Варварівський міст, щоб ми не зробили переправу, а пробки і далі будуть «, — розповів Віталій Кім.

Будуть і вагові обмеження. Так, що для фур ці варіанти можуть і не підійти.

«Зараз вважаємо, там є обмеження по вазі, 60 тонн, це, в основному, було б добре для легкового транспорту, але у нас завдання вантажний транспорт прибрати з території міста на цей період«, — повідомив глава Миколаївської ОДА.

Джерело: 0512

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *