21.03.2019

Миколаївська письменниця Тетяна Купрієвич презентувала нову збірку в юнацькій бібліотеці.

20 березня в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва свою нову збірку “Нарисую словами” презентувала молода миколаївська письменниця Тетяна Купрієвич.

Модератор зустрічі, завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді Андрій Алієв наголосив, що у творчому доробку авторки це вже сьоме видання.  Також він відзначив тісне партнерство бібліотеки і Тетяни Купрієвич, яка в минулому році виступила у новому для себе амплуа — літературного експерта у складі журі обласного молодіжного конкурсу “Від автора — до читача, від читача — до автора”.

          Вірші і проза нової книги присвячені різноманітним речам: природі, вулицям Миколаєва та людям, які оточують автора. Відповідаючи на запитання, молода поетеса розповіла, що любов до поезії їй прищепила шкільна вчителька, яка задавала домашні завдання у віршованому вигляді. Тетяна теж хотіла стати викладачем, але так склалося, що отримала технічну освіту і якийсь час навіть працювала на “Зоря-Машпроект”. Ілюстраторка книги Ірина Ярошевська — “в душі — художник, за покликанням — бібліотекар” — розповіла історію знайомства з Тетяною, яке перейшло у співпрацю: у малюнках Ірини Тетяна “побачила” свої вірші.

          Присутніх — студентів Миколаївського політехнічного коледжу, вчителів і викладачів МОІППО, бібліотекарів і колежанок поетеси — розвеселила проведена перекличка за книгою “Азбука імен”. Повчальним і, часом, несподіваним виявилося гадання по книзі “Нарисую словами”.

На завершення Тетяна прочитала вірш “Щастя” про перше кохання і побажала усім присутнім взаємності у почуттях та сімейного щастя. Вона зі словами вдячності подарувала бібліотеці нову збірку та із задоволенням роздавала на книгах і книжкових закладках автографи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *