12.02.2020

Миколаївська спортсменка Поліна Кривошея виборола «золото» всеукраїнського турніру з настільного тенісу

7-9 лютого у Запоріжжі відбувся щорічний всеукраїнський турнір з настільного тенісу, присвячений пам’яті видатних тренерів Федора і Олега Якутовичів. Зазвичай у змаганнях беруть участь спортсмени і аматори різного віку, починаючи від юнаків та дівчат молодшого віку, і закінчуючи ветеранами 60+.

Миколаїв на турнірі представляла команда вихованців ДЮСШ №1 — Матвій Рудь, Олександр Шинкарьов, Влада Сухорукова та Поліна Кривошея (тренер — І.В Зубенко).

В запеклій боротьбі найкращого результату досягла Поліна Кривошея (2010 р.н.), яка змагалася у двох вікових категоріях: своїй і молодше, та старшій — 2008-09 р.н.

У своїй віковій категорії спортсменка здобула беззаперечну перемогу. А ось у старшій підгрупі склалася нелегка для судій ситуація, коли одразу чотири спортсменки мали однакову кількість перемог та поразок, а отже і всі вони претендували на другу та треті сходинки серед призерів.

За підсумками Поліна посіла 3 місце, обігравши 14 конкуренток, серед яких десять мають загальноукраїнський рейтинг, дві з них — чемпіонки України у різні роки (саме вони й були першою та другою).

Усією громадою вітаємо нашу зірочку,  тренера і бажаємо нових перемог на спортивних майданчиках різного рівня!

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

за інформацією управління у справах фізичної культури і спорту

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *