01.02.2021

Миколаївська школа вже користується електронними щоденниками та журналами

 

У Миколаївській ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка готові поділитись досвідом щодо переваг використання електронних журналів та учнівських щоденників.

Повідомляє прес-центр Миколаївської ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка.

Адже незабаром усі загальноосвітні заклади зобов’яжуть перейти на електронні носії. У грудні 2020 року Міносвіти вже видало наказ щодо упровадження в дослідну експлуатацію електронних щоденників та журналів.
Онлайн-платформ Щоденник.UA у Миколаївській ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка опанували одними з першими в Україні — ще у 2006 році. Спочатку нею зацікавились вчителі для зручності у своїй роботі, а з березня 2020 року — з переходом через карантин на дистанційну форму навчання, на рівні експерименту всю школу — і учнів, і батьків долучили до електронної шкільної освітньої мережі Щоденник. Ua (shodennik.ua ).


На онлайн-платформі «Щоденник. ЮА» учні-шевченківці не лише стежать за
оцінками, дізнаються про свою успішність, а й уточнюють розклад уроків, отримують домашні завдання тощо. Водночас забезпечується повна конфіденційність доступу до особистої сторінки: він є лише у вчителів, самого учня та його батьків.
На вигляд електронний журнал максимально нагадує паперовий. У ньому зазначаються прізвища учнів класу за алфавітом і робочі дні тижня за календарним планом. Цифри додатково відображають рівень успішності кількома кольорами фарб: зелений — високий рівень, жовтий — достатній, червоний — початковий тощо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *