02.12.2021

Миколаївський проєкт — серед кращих молодіжних практик в Україні

1 грудня в Києві під час IV Всеукраїнського форуму молодіжних працівників та працівниць відбулася урочиста церемонія відзначення кращих практик молодіжної роботи в Україні — 2021.

За результатами відбору з більш ніж 100 заявок проєкт Миколаєва «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу 2021» увійшов до десятки кращих.

За словами ведучих форуму, миколаївці успішно продемонстрували, як за допомогою соціальних та освітніх заходів залучити молодь до підприємницької діяльності.

Проєкт реалізований за співпраці ГО «МрійДій», управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, підприємців та громадськості міста, за підтримки Програми Розвитку ООН.

Олександр Рябенко, керівник управління молодіжної політики в міськраді, розповів, що головна мета проєкту — налагодження ефективної взаємодії між молоддю, владою, місцевим бізнесом та міжнародними партнерами.

— Завдяки цій програмі вдалося реалізувати десять успішних проєктів, які зробили наше місто кращим. Хочу подякувати за підтримку в реалізації проєкту міського голову Олександра Сєнкевича та депутатів Миколаївської міськради, — зауважив він. — Цим досвідом можемо поділитися з усією Україною. Запрошую учасників форуму до нашого міста! Переконаєтесь, що Миколаїв з молоддю на одній хвилі.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.