06.07.2021

Миколаївський русдрам нагородили за відкриття музею

Керівник Миколаївського академічного художнього російського драмтеатру Артем Свистун днями отримав почесну нагороду за відкриття «тетрального музею».

Нагадаємо, що музей відкрили 22 травня 2020 року. Локацію планували відкрити напередодні міжнародного дня театру, але, завадив карантин. У музеї можна не тільки подивитися театральний реквізит, але і потримати в руках, навіть приміряти сценічні костюми.

«Раніше в стінах театру був музей, але в 1986 році його тут не стало. Долматов, це актор, який приїхав з «Шахтарської Донбасу» в 1934 заснував музей в 1973 році, — підкреслив він. — Це гордість для нас, адже музей — черговий туристичний магніт нашого міста, відчуття свята».

Відзначимо, що перед відкриттям музею вдалося відновити всі архівні дані, за що театрали вдячні краєзнавчому музею — саме вони поповнили експозицію цікавими фотокопіями і артефактами. Чималу працю виконано завідуючої літературно-драматургічної частини театру Мариною Васильєвої, художниками Федором і Веронікою Іваницький, Оленою Рикусовой, працівниками театру. Також на базі музею розташована інтерактивна виставка і камерна сцена.

Кожен гість може зануритися в атмосферу театру, дізнатися специфічну термінологію і відчути себе актором.

Джерело: СвідокІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.