16.07.2021

Миколаївський судноремонтний завод хочуть залучити до співпраці з Великобританією

Україна сподівається залучити Миколаївський суднобудівний завод в рамках проекту співпраці з Великобританією про спільне будівництво військових кораблів і баз для Військово-морських сил.

Про це в п’ятницю, 16 липня, на Львівському форумі з безпеки в Одесі заявив директор держконцерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв.

Ми розраховуємо і всіляко пропонуємо, щоб Миколаївський суднобудівний завод був притягнутий до реалізації проектів будівництва корветів (клас бойових військових кораблів для сторожової та конвойної служби, протичовнової і протиповітряної оборони, — прим. Ред.), які зараз будуються спільно з турецькими партнерами. І в майбутньому долучити його до організації проекту з Великою Британією, — повідомив Гусєв.

Відзначимо, що інформації про всі підприємства, які будуть залучені до співпраці з Великобританією, в «Укроборонпрому» поки не розголошують. Поки відомо лише, що в поданому списку знаходиться цілий комплекс підприємств. А визначати їх остаточно буде Міністерство оборони разом з британськими партнерами.

Джерело: usionline

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *