12.06.2019

Миколаївський фотограф «наслідив» в ДОФі

Миколаївський фотограф і фільмейкер Євген Цимбалюк показав чорно-білі «сліди», що стали результатом спостереження за грою світла і тіні. Захід пройшов в рамках культурно-освітньої програми MY ART.

Презентація незвичного фото-дослідження з однойменною назвою відбулася у неділю, 9 червня, на оновленому літньому майданчику колишнього Будинку офіцерів флоту за адресою: вул. Артилерійська, 7.

«Ми займаємося реалізацією культурних проектів у Миколаєві. Чому? Тому що, нам здається, що в місті дуже мало всього відбувається, і нам не хочеться їхати звідси. Тому ми вирішили зробити щось для себе і для вас у власному місті», — говорить Дар’я Фрич-Алчіна, представник платформи MY ART і співорганізатор заходу.

За її словами, команда платформи більше року збиралася запропонувати автору зробити щось подібне. І була приємно здивована, коли отримала його згоду.

Сам же автор говорить про «СЛІДИ», як про спостереження за навколишньою дійсністю.

«У цих роботах дуже багато гри. Ти бачиш одне, а виявляється, що це зовсім інше. А що ще робити у творчості, якщо не дозволяти нам трохи пограти з уявою і навколишньою дійсністю?», — каже Євген Цимбалюк.

Результатом фотодослідження стали 10 чорно-білий робіт. У виставці зібрані вибрані роботи 2016-2018 рр., які зроблені на фотоапарат і на смартфон.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *