09.09.2021

Миколаївським жінкам розповіли про можливість додаткового заробітку з хендмейду

Жінкам міста, що тимчасово шукають роботу, презентували можливості безкоштовного навчання з хендмейду та перспективи подальшого заробітку у цій справі.

Презентація можливостей відбулась на базі Миколаївського обласного центру зайнятості в рамках програми «Гончарство: підготовка майбутніх майстрів», яку реалізують Агенція розвитку Миколаєва разом з ГО «Клуб сталого розвитку «Південна ініціатива».

«Подібні навички — це гарна можливість для вас додатково реалізувати себе та знайти роботу, яка буде до душі, а може і справу свого життя. Ви можете абсолютно безкоштовно пройти повноцінний навчальний курс і робити прекрасні вироби з кераміки. Займатись тим, що вам подобається, та капіталізувати ці знання для отримання заробітку», — каже Анна Ганжул, в.о. директора КУ ММР «Агенція розвитку Миколаєва».

За її словами, вона особисто у вихідні дні відвідує один з курсів живопису.

Керівниця проєкту Надія Пряженко презентувала різні програми та авторські курси, що наразі доступні в Центр навчання і освіти дорослих: дизайн кондитерських виробів,  гончарство,  хендмейд-направлення, психологія, мистецтво, бізнес, іноземна мова тощо.

Навчальна програма розрахована на тимчасово безробітних матерів-одиначок, багатодітних матерів та жінок, які перебувають або вийшли з декретної відпустки.

Відповідний цикл безкоштовних майстер-класів з гончарства для 50 осіб в планах запустити цієї осені.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.