11.01.2020

Миколаївським рибоохоронним патрулем з початку року викрито 15 порушень

Миколаївський рибоохоронний патруль повідомляє, що з початку нового року та в період новорічних свят інспекторським складом патруля було проведено десяток рибохороних рейдів.

В ході яких викрито 15 порушень природоохоронного законодавства, з яких 10 грубих за ознаками ч.4 ст.85 КУпАП.

В результаті оперативних заходів викрито 10 громадян що займалися незаконним виловом риби. Загальні збитки завдані порушниками склали 3 196 грн. Незаконно добуті водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучені до рішення суду. На порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення. Матеріали готуються до передачі в суд за місцями скоєння правопорушень.


Загалом з початку року рейдовими групами рибоохоронного патруля з водойм Миколаївщини було вилучено майже два кілометри сіток. Окремо зазначимо, що завдяки повідомленню на гарячу лінію управлянні на річці Південний Буг біля с. Михайлівка та с. Варюшине було знешкоджено 6 браконьєрських сіток. Складено акти виявлення та вилучення безгосподарського майна.

Державні інспектори Миколаївського рибоохоронного патруля продовжують комплексно контролювати дотримання норм законодавства на водоймах. В планах на цей рік суттєво посилити контроль не лише на водних об’єктах області, а й в місцях реалізації риби та протидіяти продажу заборонених знарядь лову.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *