28.02.2019

Миколаївських комунальників підозрюють у відмиванні 2 млн. грн.

Під час ревізії підтверджено завищення зазначеної площі до 27 тис.кв.м. та відповідно видатків на суму 316 тис.грн.

За результатами опрацювання інформаційних баз даних органів державної влади прокуратурою області встановлено, що під час закупівлі Департаментом житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради послуг на загальну суму 2 млн.грн. з прибирання та догляду за об’єктом благоустрою — сквером «Вербочка» з пляжем «Прибій», розташованим у м. Миколаєві, завищено його площу до 88,6 тис. кв.м. (за технічним завданням розмір скверу становить 18 637 кв.м та пляжу 70 000 кв.м.), — повідомляють в Прес-службі прокуратури Миколаївської області.

Водночас, відповідно до даних Публічної кадастрової карти України, межі скверу «Вербочка» з пляжем «Прибій» в Державному земельному кадастрі не зареєстровані. Натомість, загальна площа земельної ділянки, на якій розміщений сквер з пляжем становить не більше 61,5 тис. кв.м, при чому більшість території займають зелені насадження та проїзди, а не пляж. Також, на зазначеній території розміщені тимчасові об’єкти торгівлі.

Під час ревізії підтверджено завищення зазначеної площі до 27 тис.кв.м. та відповідно видатків на суму 316 тис.грн.

За вказаним фактом прокуратурою області 20.02.2019 розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *