24.03.2019

Миколаївському Палацу творчості учнів — 95 років

Миколаївському Палацу творчості учнів виповнилося 95 років. Майже століття заклад позашкільної освіти виховує юне покоління миколаївців, прищеплюючи молоді інтерес до творчості, самопізнання, дослідницької діяльності.  

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Щороку творча родина закладу зростає: сьогодні тут понад 4 тисячі обдарованих вихованців, а викладацький склад налічує більше ста осіб.

У Палаці працюють 8 народних художніх колективів, ансамбль танцю «Джерельце», оркестр народних інструментів, ансамбль класичного танцю «Дивертисмент», ансамбль танцю «Юність Прибужжя», духовий оркестр, ансамбль танцю «Веселка», капела бандуристів «Україночка», три зразкових художніх колективи, фольклорний колектив «Барвінок», гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Мальви», ансамбль танцю «Невгамовні». На рахунку вихованців закладу – численні перемоги в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях.

З нагоди 95-річного ювілею Палацу творчості учнів організували яскраве дійство – з привітаннями та подарунками, як і годиться до дня народження. З найкращими побажаннями до колективу та юних, талановитих миколаївців і їх батьків звернувся Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Керівник міста Олександр Сєнкевич пообіцяв до кінця року поповнити матеріально-технічну базу закладу новенькими музичними інструментами та подарував  сертифікат на 20 тисяч гривень.

— Зичу всьому колективу міцного здоров’я та натхнення. Дякую вам за щоденну наполегливу працю, завдяки якій наша молодь творить славу Миколаєва у рідній державі та далеко за її межами, — сказав мер міста.

Тарас Кремінь відзначив, що сьогодні велике свято не лише для позашкілля, а й для миколаївської обдарованої молоді.

З нагоди вагомого ювілею відзнаки від Миколаївського міського голови та міської ради отримали кращі працівники закладу.

Директор Палацу творчості учнів Світлана Саранчина нагороджена нагрудним знаком «Василь Сухомлинський».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *