19.03.2019

Миколаївській пенсіонерці зняли «порчу» за 67 тисяч і золотий ланцюжок

Поліцейські встановлюють жінку, яка ошукала 79-річну пенсіонерку, відібравши у неї 12 000 грн, 300 євро, 1700 доларів США та золотий ланцюжок. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження.

18 березня до Корабельного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області надійшло повідомлення від місцевої мешканки про те, що вона стала жертвою шахрайки.

З’ясувалося, що того дня старенька перебувала на ринку у Корабельному районі, коли до неї підійшла невідома жінка та почала з нею розмову, мовляв, на заявницю накладено порчу та запропонувала її зняти. Пенсіонерка погодилася та разом із зловмисницею вони прийшли до заявниці додому, де старенька зібрала всі свої заощадження та, замотавши в хустку, віддала незнайомці. Що було після цього, потерпіла не пам’ятає, та пояснює, що була наче в тумані. Прийшовши до тями, жінка зрозуміла, що її ошукали, та звернулася по допомогу до поліції.

Слідчими розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років. Вживаються заходи щодо встановлення осіб причетних до скоєння вказаного злочину.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *