10.03.2020

Миколаївські гвардійці здали кров для важкохворих дітей

До гвардійців військової частини 3039 Національної гвардії України звернулися батьки та Миколаївський благодійний фонд «Захисту Вітчизни», за допомогою у здачі крові та її компонентів для важкохворих дітей, які  знаходяться у Дитячому онкологічному відділенні Миколаївської обласної лікарні.

Звичайно, гвардійці не змогли залишитися байдужими та відправились до Миколаївської обласної станції переливання крові.
«Окрема подяка хлопцям Національної гвардії в/ч 3039 які нас захищають на війні, і діляться своєю кров’ю щоб врятувати дітей, тут у мирному житті. Це вчинок справжніх чоловіків, які з честю несуть це звання. Величезна подяка батькам які виховали таких хлопців», — розповів один із засновників благодійного фонду «Захист Вітчизни» Вадим Дзугань.
Бажаючих здати кров серед гвардійців було багато: як військовослужбовців строкової служби так і офіцерів. Під час очікування своєї черги бійці багато жартували та ділились своїми враженнями. Серед донорів військової частини були й гвардійці, які вперше здавали кров.
«Бути донором — це дуже почесна справа. Хоча це перший раз,  коли я здаю кров, але розумію наскільки важлива така підтримка нашим дітям. І я хотів би закликати всіх громадян долучатися до таких акцій» – поділився враженнями військовослужбовець строкової служби старший солдат Віктор Черненький.
Після здачі всі донори передали свої найкращі побажання скорішого одужання дітям та подякували медичним працівникам за їхню роботу. До речі, військовослужбовці частини не перший раз стають донорами та беруть участь у даних акціях. В такій справі байдужих бути не може, тому особовий склад військової частини 3039 завжди готовий допомогти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *