22.05.2020

Миколаївські гвардійці знову здали кров для онкохворих дітей

У зв’язку із потребою у компонентах крові для Миколаївського дитячого онкологічного відділення, бійці миколаївської військової частини 3039 Національної гвардії України за підтримкою благодійного фонду «Захисту Вітчизни» відправились до обласної станції переливання крові. 
«Кожен день маленькі діти борються за своє життя в онкологічному відділенні. Тримаються та “не вішають носа”, посміхаються коли до них приходиш, щоб підтримати у їх нелегкій боротьбі», — розповів офіцер (групи) інформації та комунікації капітан Дмитро Горбачик.
У військовій частині вже вкотре багато бажаючих здати кров та її компоненти для маленьких миколаївців. Після ретельної перевірки і проходження відповідних початкових процедур, кожен хто виявив бажання допускається до здачі крові та її компонентів. 
«На сьогоднішній день — це вчинок справжніх чоловіків, які з честю несуть це звання. Величезна подяка батькам, які виховали таких хлопців та подяка хлопцям Національної гвардії в/ч 3039, які захищають нас на сході країни і діляться своєю кров`ю щоб врятувати дітей тут — у мирному житті», — розповів один із засновників благодійного фонду «Захист Вітчизни» Вадим Дзугань.
Зазначимо, що гвардійці постійно долучаються до таких благодійних акцій та вже неодноразово здавали кров та її компоненти для важкохворих дітей, які знаходяться у Дитячому онкологічному відділенні Миколаївської обласної лікарні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *