24.12.2019

Миколаївські діти отримали книжки-розмальовки для розвитку своїх еко-звичок

Це понад 10 000 дітей з 79 садків міста.

Напередодні новорічних свят всі вихованці старших та середніх груп закладів дошкільної освіти міста Миколаєва отримали календарі та книжки-розмальовки для розвитку корисних екологічних звичок.

Акція стала продовженням екологічний проекту «Школа маленьким екогероїв», в рамках якого вчитися цінувати і піклуватися про навколишнє середовище найменші миколаївці можуть в ігровій формі. Саме вона дає найкращі результати, адже може зацікавити малечу, утримати їхню увагу, а інформація, донесена в такий спосіб, не лише буде пізнавальною, але й надовго їм запам’ятається.

«Я дуже рада, що навіть під час святкових канікул миколаївські малюки будуть покращувати свої еко-навички», — зазначила Анна Ганжул, керівниця проектів КУ «Агенція розвитку Миколаєва».

Головною метою проекту є: через ігровий формат проінформувати дітей про користь сортування сміття, навчити розділяти відходи систематично та здавати їх на вторинну переробку, стимулювати щоденну екологічну активність та налагодити систему роздільного збирання відходів в кожному дитячому садочку міста Миколаєва.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *