18.06.2021

Миколаївські медики знялись у зворушливому кліпі з нагоди професійного свята

Миколаївські медики знялись у зворушливому кліпі «Заради життя» і привітали колег із професійним святом.

Відеороботу презентували під час відзначення Дня медичного працівника в Миколаївському національному академічному українському театрі драми та музичної комедії.

Кліп «Заради життя» показує нелегку, але дуже важливу цілодобову працю медиків. У ньому знялись та заспівали сімейний лікар, ендокринолог, гінеколог, акушер та інші медичні працівники. Локаціями для зйомок стали лікарні Миколаєва.

Зйомками та постановкою відеокомпозиції займався телеканал «МАРТ». Над творчим проектом працювала креативна команда: автором слів, музики, а також аранжування і запису вокалу займались Максим Гризоглазов та Нікіта Горшков. Режисером-постановником став Юрій Тазарачев, який також займався монтажем кліпу. Оператор-постановник — Ігор Замша, а Євгеній Гончаренко працював над титруванням.

В управлінні охорони здоров’я кажуть, відеороботу створили, щоб подякувати всім медикам за сумлінну та невтомну працю:

«З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам!»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *