21.06.2021

Миколаївські морські піхотинці здійснили десантування на Тендрівську косу

У рамках триденного тактико-стройового заняття особовий склад підрозділів окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського підвищував свою спроможність під час залучення до проведення морської десантної операції.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю 36  окремої бригади морської піхоти ВМС ЗС України.

Захід проходив у взаємодії з морською авіацією та корабельним складом Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Формат проведення навчань передбачав три етапи. В ході першого етапу було приведено у бойову готовність десантні підрозділи, здійснення маршу з пункту постійної дислокації в район завантаження на десантні засоби, другий – висадка повітряного та морського десанту на необладнаний берег Тендрівської коси з подальшим захопленням острова, забезпечення його охорони і оборони. У ході заключного етапу навчань для морських піхотинців, після повернення на середній десантний корабель «Юрій Олефіренко» і переходу морем до Очакова, стала охорона та оборона корабля від диверсійних дій умовного противника.

За словами керівника заняття підполковника Віктора Сікози, подібні заходи проводяться у підрозділах морської піхоти з метою бойового злагодження та перевірки готовності чергових сил і засобів. Це сприяє підвищенню рівня польового вишколу військовослужбовців, їх знань та умінь, що в подальшому забезпечує успішне виконання дій у межах визначених завдань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.