13.09.2021

Миколаївські міграційники примусово видворили за межі України громадянина Азербайджану

12 вересня у рамках проведення профілактичних заходів «Мігрант» оперативники управління міграційної поліції ГУНП в Миколаївській області спільно з працівниками Управління державної міграційної служби області здійснили примусове видворення громадянина Азербайджанської Республіки за межі території України.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Миколаївської області.

Правоохоронці встановили, що чоловік знаходився на території держави із порушенням міграційного законодавства та не виконав рішення про виїзд із території України у встановлений законодавством термін. Іноземця примусово видворили до країни громадянства через пункт пропуску міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького (LWO-Terminal 1 (UA) Lviv) із забороною в’їзду на територію України терміном на вісім років.

Нагадаємо, що упродовж місяця на території області співробітники управління міграційної поліції ГУНП в Миколаївській області спільно з працівниками державної міграційної служби здійснюють перевірку дотримання міграційного законодавства іноземцями та вживають заходів щодо виявлення нелегальних мігрантів.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *