28.09.2020

Миколаївські поліцейські вгамували нетверезого пасажира у потязі Миколаїв-Київ

Поліцейські охорони зняли з потягу п’яного чоловіка. Він вже вдруге потрапляє у поле зору правоохоронців за розпивання алкоголю в громадських місцях в цьому році.

О 23.30 потяг «Миколаїв-Київ» прибув на зупинку Миколаївського залізничного вокзалу. За деякий час, після заданого маршруту, до провідника почали звертатися пасажири, та просити заспокоїти одного із чоловіків у купе. 

-Він не реагував на мої зауваження, тож я звернувся за допомогою до поліцейських охорони, що здійснювали охорону громадського порядку, — розповідає провідник потягу.

Наряд реагування Управління поліції охорони в Миколаївській області за лічені хвилини прибув вгамувати дебошира до вказаного купе.

– Коли я підійшов вгамувати чоловіка, він лаявся та намагався ударити нас, – розповів молодший інспектор наряду реагування поліції охорони старший сержант поліції Агамір Бадалян.

Поліцейські охорони швидко вгамували чоловіка.

-На зупинці ми вийшли з затриманим та передали його Знаменському ВП ГУНП в Кіровоградській області, — розповідає поліцейський-водій поліції охорони старший сержант поліції Сергій Петрушков.

Слідчі встановили, що чоловік 1975 року народження. Сам з Кіровоградської області, наразі проживає в Києві. Вже вчиняв подібні дії, через що опинявся у відділку поліції. Чоловік затримав потяг на 5 хвилини. На нього чекає розгляд адміністративної справи судом, а саме за ч.1 ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення — розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді. Чоловік вже двічі протягом року потрапляє у поле зору правоохоронців за подібні дії. Санкція статті тягне за собою накладення штрафу від шести до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до тридцяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Управління поліції охорони

в Миколаївській області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *