24.01.2020

Миколаївські поліцейські викрили угрупування вимагачів

Зловмисники, які позиціонують себе, як наближені до особи, що має вплив на кримінальний елемент в регіоні, силою отримали від місцевого бізнесмена близько 100 тисяч гривень та вимагали в подальшому платити їм щомісяця тисячу доларів США.

«Сьогодні, 24 січня, миколаївські слідчі Слідчого управління та оперативники Управління стратегічних розслідувань ДСР у супроводі бійців роти поліції особливого призначення під процесуальним керівництвом обласної прокуратури одночасно провели ряд обшуків у чотирьох фігурантів 24-х, 27-ми та двоє 25-ти років, під час яких частково вилучили майно потерпілого, грошові кошти, документи, наркотичні засоби та дві одиниці зброї» — повідомляє прес-служба поліції області.

Встановлено, що зловмисники почали вимагати гроші з бізнесмена наприкінці минулого року. Молодики систематично погрожували потерпілому, силоміць садили в автомобіль та били, тому він змушений був виконати їхні вимоги. Злочинці отримали від чоловіка близько 100 тисяч гривень та відібрали ноутбук і мобільний телефон. Проте одразу ж почали вимагати платити їм щомісяця тисячу доларів США. Відомо, що зловмисники позиціонують себе, як наближені до особи, що має вплив на кримінальний елемент в регіоні, тому наразі поліція встановлює усіх причетних до вимагання осіб та перевіряє відношення до вчинення аналогічних злочинів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *