17.08.2019

Миколаївські поліцейські продовжують проводити превентивну роботу з дітьми в оздоровчих таборах

У рамках превентивних заходів «Безпечне літо» поліцейські провели дітям маленьким відпочивальникам пізнавальну лекцію під назвою «Дивись під ноги».

Повідомляє прес-служба поліції Миколаївської області.

16 серпня, співробітники ювенальної превенції та вибухотехнічної служби ГУНП в Миколаївській області завітали до дитячого оздоровчого табору «Альбатрос», що розташований на березі моря у с. Рибаківка.

У рамках превентивних заходів «Безпечне літо» поліцейські провели дітям маленьким відпочивальникам пізнавальну лекцію під назвою «Дивись під ноги». Вона полягала у заходах безпеки та правилах поводження у разі виявлення підозрілих небезпечних предметів. 

Вибухотехніки розповіли про види вибухівок та показали їхні макети, наголосивши, що у випадках знайдення схожих предметів необхідно терміново повідомляти про це дорослим або у поліцію.

У свою чергу, ювенальники нагадали дітям правила безпечної поведінки під час літніх канікул, зокрема, на воді, у побуті та громадських місцях. Застерегли про неприпустимість проявів будь-яких форм насильства, а також заборону спілкування із незнайомими людьми.

Під час зустрічі дітки активно відповідали на запитання правоохоронців та ділилися своїми знаннями щодо дій на випадок виникнення певних надзвичайних ситуацій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *