06.10.2019

Миколаївські правоохоронці відпрацювали забезпечення публічного порядку у Центральному районі

У відпрацюванні було задіяно близько 50 правоохоронців.

Після інструктажу екіпажі вирушили за маршрутами патрулювання. У складі піших та мобільних нарядів поліцейські перевіряли розважальні заклади, адреси можливого перебування розшукуваних осіб, підоблікових осіб та місця масового скупчення людей.

Під час відпрацювання у дворі будинку на перетині вулиць Спаська та Соборна правоохоронці побачили групу молодих людей, серед яких була 16-річна дівчина, яка розпивала алкогольні напої. Неповнолітню запросили до відділку поліції, куди була викликана і матір дівчини. Відносно жінки складено протокол за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». Всі складені адміністративні матеріали в подальшому будуть скеровані до суду для прийняття рішення згідно з нормами чинного законодавства. 

За результатами відпрацювання складено 15 адміністративних протоколів, з яких дев’ять — за ст. 178 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді», п’ять — за ст. 175-1 КУпАП  «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях», та один — за ст. 184 КУпАП. 

Співробітниками Центрального відділу поліції і в подальшому будуть проводитись вищевказані заходи, направлені на попередження та виявлення правопорушень у районі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *