03.03.2019

Миколаївські правоохоронці провели командно-штабні навчання

2 березня, миколаївські поліцейські, нацгвардійці та рятувальники відпрацювали дії під час виникнення надзвичайних ситуацій та порушень виборчого законодавства. 

Повідомляє прес-служба поліції Миколаївської області.

На території поліцейського містечка у обласному центрі були проведені теоретичні та практичні навчання з управління силами та засобами при забезпеченні публічної безпеки і порядку під час проведення на території Миколаївської області виборів Президента України. 

У командно-штабних навчаннях були задіяні 230 учасників: керівники територіальних підрозділів поліції Миколаївщини, рота поліції особливого призначення, бійці спецпідрозділу патрульної поліції ТОР, спеціалісти вибухотехнічної та кінологічної служб, Національна гвардія та рятувальники.

На початку навчань т.в.о заступника начальника Миколаївського главку поліції Максим Ахрамєєв наголосив, що правоохоронці повинні продемонструвати достатній рівень підготовки та злагодженість дій, а над виявленими недоліками — працювати, аби як найшвидше їх усунути:«Пам’ятайте, ви ті поліцейські, які володіють навичками, що допоможуть зберегти життя громадянам, колегам і правопорушникам». 

За сценарієм події розгортались на трьох умовних виборчих дільницях та у відділі поліції. Головними завданнями правоохоронців було забезпечити безпечне проведення виборів та охорону правопорядку під час виборчого процесу, а також оперативне реагування на екстрені ситуації.

Для злагодженого врегулювання масових конфліктів були сформовані групи документування, резерву, блокування, конвоювання, пожежогасіння, а також група комунікації (поліція діалогу). 

Учасники навчань відпрацювали визначені ситуаційні завдання. Вдосконалювали алгоритм дій із протидії різного роду провокаціям під час голосування, вирішення умовного конфлікту (переговори, блокування спецгрупами агресивно налаштованих громадян, тощо). 

Спровоковані ситуації щодо спроб зірвати умовні вибори: такі, як неправдиве повідомлення про замінування виборчої дільниці, підпал автомобільних шин поблизу їхнього розташування, блокування транспорту, що перевозив бюлетені і т.ін., були професійно припинені.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *