18.03.2019

Миколаївські підлітки завітали до кінологічного центру

Команда Миколаївської юстиції продовжує знайомити молодь з представниками героїчних професій. Цього разу завітали до Кінологічного центру ГУНП у Миколаївській області.
Протягом візиту правоохоронці показали дітям своїх підопічних собак оперативників та розповіли історію кожного. Всі вони навчені виконувати спеціальні завдання з пошуку слідів, вибухових пристроїв, вогнепальної зброї
та наркотичних речовин. Зауважимо, що для того щоб робота полісмена-кінолога та його чотирилапого напарника була результативною, обидва вони повинні мати певні навички, вміти працювати в парі. Це дуже складна, важка, а головне – постійна копітка робота як для самої собаки, так і для інспектора- кінолога.


«Головна мета таких екскурсій – показати молодим людям приклад гідний до наслідування. Ми пропонуємо підліткам відвідати різні установи, серед них і слідчий ізолятор, і військові частини, так вони можуть наочно побачити наскільки різні варіанти розвитку подій їх очікують залежно від шляху, який вони оберуть для себе», — відзначила перший заступник начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Інна Фірсова.
Нагадаємо, що проект Мін’юсту «Від мрії до дії» поєднав реалізацію двох
завдань Міжвідомчої ради з правосуддя для дітей – створення умов для
виправлення неповнолітнього правопорушника та профілактики злочинності
серед дітей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *