24.04.2019

Миколаївські піротехніки знищили 5 артилерійських снарядів та мінометну міну

23 квітня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області знищено 6 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Напередодні, дві небезпечні знахідки виявила місцева мешканка під час випасу худоби за межами с. Новоукраїнка Казанківського району. По прибуттю піротехніки  класифікували їх, як артилерійські снаряди калібром 76 мм. Під час обстеження території додатково виявлено ще три ідентичні боєприпаси.

В свою чергу, під час проведення земляних робіт на відкритій території Мішково-Погорілівської сільської ради Вітовського району, чоловік натрапив на протитанкову міну. Про це він одразу ж сповістив рятувальників.

Всі боєприпаси вилучені та знищені шляхом контрольованого підриву спеціалістами ДСНС.

Рятувальники Миколаївщини нагадують! Шановні мешканці нашого краю, якщо ви натрапили на невідомий предмет, ззовні схожий на боєприпас, одразу сповістіть про це відповідні службиза номерами 101 або 102 ! Не намагайтесь розібрати його, або переносити знахідки! Не підпускайте до цього місця сторонніх осіб! Пам’ятайте, що ці прості правила можуть зберегти життя і здоров’я вам та оточуючим!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *