27.06.2021

Миколаївські рятувальники вибороли перемогу на Кубку Південного регіону України

27 червня рятувальники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області взяли участь у змаганнях Кубку Південного регіону України з жиму лежачи серед військовослужбовців, представників МВС, ДСНС, силових структур та учасників бойових дій.

Команду представляли вогнеборці у різних вагових категоріях з 25 державної пожежно-рятувальної частини: Микола Флоренко, Руслан Данилюк, Віталій Бондаренко, Олександр Онопрієнко та 19 ДПРЧ — Денис Тіхонков.

Команда ГУ ДСНС України у Миколаївській області виборола першість серед силових структур та посіла 1 призове місце.

В індивідуальних категоріях хлопці також отримали заслужені нагороди:

Микола Флоренко (вага 105 кг) виборов ІІ місце в індивідуальному заліку у своїй ваговій категорії;
Руслан Данилюк (вага 83 кг) — І місце;
Віталій Бондаренко (вага 66 кг) — ІІ місце;
Олександр Онопрієнко (вага 93 кг) — І місце.
Денис Тіхонков (вага 105+ кг) отримав абсолютну індивідуальну першість та посів ІІ місце серед спортсменів.