27.03.2019

Миколаївські рятувальники знищили два вибухонебезпечні предмети

26 березня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, шляхом контрольованого підриву, знищено мінометну міну калібром 81 мм часів минулих війн та реактивний снаряд 120 мм сучасного виробництва.

Предмети схожі на ВНП цього ж дня, виявили громадяни в різних куточках області. Перший випадок стався у с. Зайчівське Вітовського району під час проведення земляних робіт. Другий випадок стався у с. Тронка Березанського району під час проведення сільськогосподарських робіт. Про небезпечні знахідки люди одразу ж повідомили рятувальників та правоохоронні органи. Під час додаткового обстеження ділянок, піротехніками ДСНС більше вибухонебезпечних предметів не виявлено

Шановні громадяни! Пам’ятайте про особисту безпеку у разі виявлення предмету, ззовні схожого на боєприпас. Ні в якому разі не чіпайте його і не допускайте до знахідки сторонніх осіб, особливо дітей. Повідомте про подію за номерами екстрених служб 101 або 102.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *