26.08.2021

Миколаївські рятувальники у своїй роботі використовують квадрокоптер (ВІДЕО)

default

З метою попередження пожеж в екосистемах, рятувальники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області проводять комплекс превентивних заходів до складу яких входить і моніторинг з квадрокоптера.

Так, 24 серпня, до Варюшинського урочища державного підприємства “Веселинівське лісове господарство” направлено рятувальників з дроном також присутній був і лісничий. Такі заходи дозволяють за короткий час забезпечити підприємства лісового господарства актуальною просторовою інформацією. Зображення, отримані з дрона, дозволяють оцінювати, прогнозувати й запобігати виникненню можливих надзвичайних ситуацій. Здійснення моніторингу лісових ресурсів, в пожежонебезпечний сезон дає можливість виявити вогнища загоряння на ранніх стадіях, провести екологічний контроль, виявити несанкціоновану діяльність на території заповідників та історико-культурних пам’яток природи.

Шановні мешканці та гості нашого краю! Збереження лісів багато в чому залежить від того, як громадяни до них відносяться. Необхідно знати, що необережне поводження з вогнем призводить до масштабних лісових пожеж. У більшості випадків, байдужість і недбале ставлення людини до природи: не загашене багаття, кинуті в підсохлу траву недопалки, спалювання стерні та сухостою здатні перетворити мальовниче місце відпочинку в попелище. Те, що створювалося протягом багатьох років, вмить може загинути від вогню.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.