30.09.2019

Миколаївські спортсмени виграли 9 медалей на чемпіонаті Європи з сумо

У місті Сігетсентміклош (Угорщина) з 26 по 29 вересня проходив чемпіонат Європи з сумо серед юніорів та юнаків (ІІ ранг).

Повідомляє Мiнiстерство культури, молоді та спорту України.

В змаганнях прийняло участь понад 500 юних спортсменів з 11 країн континенту. За три дні змагань Україна зайняла перше загальнокомандне місце у всіх трьох вікових категоріях та виборола 22 золоті, 9 срібних і 27 бронзових медалей.

Юнаки до 14 років:

Золото:

Равлюк Анастасія – до 35 кг (Київська область)

Шкепаст Ніна – до 40 кг (Миколаївська область)

Рошка Оксана – до 50 кг (Полтавська область)

Пономар Максим – до 35 кг (Миколаївська область)

Зілецький Дмитро – до 50 кг (Вінницька область)

Котюжинський Ростислав – до 55 кг (Миколаївська область)

Срібло:

Філіп’єва Анастасія – до 55 кг (Дніпропетровська область)

Терешонок Вероніка – до 65 кг (Полтавська область)

Бронза:

Вижичанін Діана — до 35 кг (Рівненська область)

Тіт Марвя – до 40 кг (Рівненська область)

Гордійчук Дарина – до 60 кг (Рівненська область)

Волоцька Вікторія – до 65 кг (Полтавська область)

Матвієнко Максим – до 35 кг (Запорізька область)

Козяр Іван – до 40 кг (Вінницька область)

Коробов Іван – до 60 кг (Рівненська область)

Каневський Нікіта – до 65 кг (Харківська область)

Дейнега Анатолій – до 70 кг (Дніпропетровська область)

Команда хлопців

Юнаки до 16 років:

Золото:

Шкепаст Ніна – до 45 кг (Миколаївська область)

Кушнір Софія – до 55 кг (Рівненська область)

Болотова Діана – до 70 кг (Миколаївська область)

Команда дівчат

Явгусішин Данило – до 95 кг (Вінницька область)

Явгусішин Данило – абсолютна вага (Вінницька область)

Команда хлопців

Срібло:

Шестірніна Ольга – до 45 кг (Миколаївська область)

Медведська Дар’я – до 60 кг (Запорізька область)

Самедов Тимур – до 85 кг (Рівненська область)

Бронза:

Басич Христина — до 50 кг (Рівненська область)

Соха Тетяна – до 65 кг (Дніпропетровська область)

Гребенчук Ірина – понад 70 кг (Вінницька область)

Фоміцька Анна – понад 70 кг (Харківська область)

Фоміцька Анна – абсолютна вага (Харківська область)

Зілецький Дмитро – до 55 кг (Вінницька область)

Крупський Кирило – до 65 кг (Сумська область)

Труфанов Євген – до 75 кг (Харківська область)

Котов Дмитро – до 85 кг (Сумська область)

Гонтарук Богдан – понад 95 кг (Вінницька область)

Юніори до 18 років:

Золото:

Приходько Руслана – до 75 кг (Полтавська область)

Болотова Діана – до 70 кг (Миколаївська область)

Мартинчук Марія до 55 кг (Рівненська область)

Басич Христина – до 50 кг (Рівненська область)

Мільковський Владислав – до 90 кг (Миколаївська область)

Солодовніков Микола – до 80 кг (Сумська область)

Крупський Кирило – до 60 кг (Сумська область)

Команда дівчат

Команда хлопців

Срібло:

Гребенчук Ірина – до 75 кг (Вінницька область)

Дорошенко Ірина – до 55 кг (Рівненська область)

Касперська Ірина – до 50 кг (Рівненська область)

Пономаренко Вадим – до 70 кг (Сумська область)

Бронза:

Гаврищук Анна — до 65 кг (Вінницька область)

Медвецька Дарія – до 60 кг (Запорізька область)

Коритіна Дарія – абсолютна вагова категорія (Харківська область)

Калашніков Святослав – понад 100 кг (Харківська область)

Калашніков Святослав – абсолютна вагова категорія (Харківська область)

Явгусішин Данило – до 100 кг (Вінницька область)

Шкепаст Марк – до 70 кг (Миколаївська область)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *