19.09.2021

Миколаївські спортсмени забрали головні нагороди чемпіонату України з велоспорту

У Первомайську протягом чотирьох днів проходив відкритий чемпіонат України з велоспорту на шосе в змішаній командній гонці, чемпіонат України в гонці критеріум і всеукраїнські змагання серед молоді та юнаків.На старт вийшли понад 160 гонщиків з 20 команд.
Традиційно сильно виступили спортсмени Миколаївщини.

У змішаній командній гонці золоті нагороди завоювали Данило Ширін, Ілля Вусатий, Дмитро Єременко, Юлія Пчелінцева, Вікторія Полярус, Дар’я Білоус, що представляють Миколаївський професійний коледж фізичної культури.

Срібними медалістами стали Ольга Дегтяр і Валерія Пономаренко з Миколаївської СДЮСШОР з велоспорту. Бронзовими медалісти — Єлизавета Фролова, Дмитро Савченко, Гліб Наказний, Олексій Савален, Богдан Ступаченка, Ярослава Хміляр, Ніка Блау, Анна Берест, Дар’я Міщенко, Дмитро Степанов, В. Дьяченко, Єлизавета Луценко.

У гонці критеріум з класифікацією на останньому фініші була першою велогонщиця Дар’я Білоус, срібна медалістка — Ольга Дегтяр, бронзова нагорода у Юлії Пчелінцева. У велогонщиків переможцем став Ілля Вусатий.

Вихованка Миколаївської СДЮСШОР з велоспорту Єлизавета Фролова виграла групову гонку. Сеербряная нагорода у Дарини Білоус. У юнаків бронзовим призером став Денис Дюмін.

Готував велогонщиків до змагань тренерський склад, куди увійшли Станіслав Небаба, Олена Будовіцкая, Олександр Садовський, Віктор Калинчук, Андрій Костя, Олександра Кравцова, Михайло Кравець, Андрій Лаба.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.