22.02.2021

Миколаївські спортсмени стали призерами Всеукраїнських змагань зі спортивного танцю

21 лютого у місті Одеса відбулись Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю Odessa Winter Championship.

Серед танцювальних клубів, які представили Миколаївську область на цих змаганнях, був клуб спортивного танцю «Профі» (керівник Вікторія Руденко). Цього разу, всі спортсмени , які прийняли участь у заході, опинились серед призерів та фіналістів різних танцювальних категорій, та показали високий рівень підготовки.

Пара Дмитро Дубогрій та Анастасія Колбасюк посіли 1 місце та отримали звання чемпіонів у категорії Юніори 2 Д у латиноамериканській програми, а також стали фіналістами категорії Юніори 1 Д, посівши 4 місце.

Софія Вакалюк стала абсолютною переможницею, та зайняла 1 місце у категорії Ювенали 2 Соло Е у латиноамериканській програмі. Також, Софія стала фіналісткою у категорії Ювенали 1+2 Соло Д, та посіла 4 місце.

Пара Слюсаренко Віталій та Арутюнова Аріанна посіли 2 місце у категорії Ювенали 2 Д та 3 місце у категорії Ювенали 2 Е у латиноамериканських програмах.

Пара Тарасов Артем та Савченко Аполлінарія стали бронзовими призерами, зайнявши 3 місце у категорії Ювенали 2 Д латиноамериканської програми.

За інформацією управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації.