20.11.2020

Миколаївські студенти отримали стипендії міського голови та міської ради

20 листопада в мерії відбулася урочиста церемонія нагородження талановитих студентів вишів та професійно-технічних закладів міста, які отримали стипендії міського голови та міської ради. 

Традиція нагородження молоді за досягнення у різних сферах суспільного життя була започаткована в 2004 році. Цьогоріч на здобуття винагороди подали документи біля ста осіб. Щоб стати стипендіатом, треба не лише відмінно вчитися, а й брати активну участь у громадському житті, сприяти культурному та економічному розвитку міста, представляти Миколаїв на всеукраїнському і міжнародному рівнях.  Прискіпливий відбір конкурсної комісії успішно пройшли 90 юнаків та дівчат.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Переможців привітали перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко, депутати міської ради 7 скликання Олена Кісельова, Артем Грозов.

  • Від імені міського голови Олександра Сєнкевича та від себе особисто щиро бажаю, щоб сьогоднішня нагорода для кожного з вас стала черговою сходинкою до нових вершин та досягнення амбітних цілей, — звернувся до молоді Володимир Криленко. — Саме вам належить майбутнє нашого міста, тож будьте активними та допитливими, не бійтесь труднощів, навчайтесь новому. Вітаю з нагородою!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *