30.11.2019

Миколаївські студенти побували на екскурсії у Верховній Раді України

27 листопада відбулась поїздка до Києва делегації миколаївських студентів, які цього року отримали стипендію міського голови та міської ради.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міськради.

Під час перебування у столиці молодь відвідала з екскурсією Верховну Раду України та Міністерство молоді та спорту України.

Молоді люди під час екскурсії до Верховної Ради України прослухали цікаву розповідь про історію та архітектурну спадщину національного парламенту, пройшлися кулуарами місця, де ухвалюються доленосні для громадян рішення, відвідали прес-пойнт, музей парламентаризму, мали нагоду побачити картину «Державотворення» та державну реліквію – Прапор Незалежності України.

Також, миколаївська делегація молоді мала зустріч із народним депутатом України Олександром Гайду. Під час зустрічі між студентами та Олександром Гайду відбулась жвава бесіда стосовно актуальних питань сьогодення, викликів та проблем, що стоять перед молоддю в Україні. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері.

Дякуємо Олександру Гайду за відгук на звернення управління молодіжної політики Миколаївської міської ради та сприяння в організації екскурсії миколаївської молоді до Верховної Ради України!

Студенти також відвідали Міністерство молоді та спорту України, де поспілкувались з посадовцями безпосередньо в будівлі центрального органу виконавчої влади. Представники Міністерства Марія Карчевич, Микола Ляхович, Олеся Кравченко розповіли про структуру відомства, основні напрями та пріоритетні завдання діяльності міністерства, значення національно-патріотичного виховання як актуальної складової державної політики. Зокрема, йшлося про ефективність молодіжної політики в Україні, фінансове та кадрове забезпечення сфери молодіжної політики. Порушувались питання щодо участі молоді в процесах прийняття рішень, зокрема, у молодіжних радах, інших молодіжних дорадчих органах.

Посадовці також проінформували студентів щодо можливості участі в програмах і проектах для молоді, конкурсі з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства. Представники міністерства звернули увагу на безліч можливостей, які є у сучасної української молоді, та щиро побажали присутнім знайти себе у житті та реалізуватися у нашій країні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *