14.08.2020

Миколаївські танцівники досягли успіху на Німецькому міжнародному фестивалі

У м. Бремені (Німеччина) проходив дистанційний Міжнародний Фестиваль талантів «EuroStar -2020» з 17 червня по 17 липня.

Цей фестиваль набирає обертів, і кожного разу об’єднує все більшу і більшу кількість учасників. Для прикладу: порівняно з Фестивалем, який проходив у Кракові, цей Фестиваль збільшився на 901 учасника. В цілому, у  Бременському  Фестивалі  взяли участь понад 300 колективів великих і малих формі, окремі виконавці у різних номінаціях та вікових категоріях.

Переможців визначало вельмишановне журі з 6 країн-учасниць, зокрема: України, Німеччини, Австрії, США, Болгарії та Білорусі.

Як повідомили в обласному управлінні культури, Миколаїв  представляли Анна Коваль і Данііл Ліщинський. Вони тривалий час були солістами ансамблю «Грація-юніор» Обласного палацу культури (керівник Віктор Богуславський). Зараз вже є учасниками основного складу народного ансамблю бального танцю «Грація» (керівник Роман Гусаков).

Анна Коваль і Данііл Ліщинський займаються бальними танцями протягом 10 років, і є неодноразовими переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів з бальних та спортивних танців.

 За результатами конкурсної програми Міжнародного Фестивалю талантів «EuroStar-2020» наші представники стали лауреатами І ступеню у змішаній віковій категорії.

Керівник народного ансамблю бального танцю «Грація» Роман Гусаков отримав Подяку організаторів Фестивалю.

dav

dav

Разом з Дипломами та подарунками всі учасники отримали Протоколи засідання засновників Фестивалю та членів конкурсного журі. Це надзвичайно важливо, в першу чергу, для керівників колективів. Їх рекомендації та побажання  будуть враховані у подальшій роботі.

Учасники відзначають, що організатори Фестивалю роблять величезну роботу для самореалізації як дітей, так і їх керівників.

7 Responses to Миколаївські танцівники досягли успіху на Німецькому міжнародному фестивалі

 1. Дан says:

  Щиро дякую!

  О, «ЗІРКА», процвітай!
  Цей фестиваль онлайн
  Наснагу нам дає.
  Ми вдячні, що він є!!!

 2. Светлана says:

  ПОЗДРАВЛЯЮ! МОЛОДЦЫ!

 3. Светлана says:

  ПОЗДРАВЛЯЮ! МОЛОДЦЫ,!!!

 4. Сан Саныч says:

  Какие виртуозы!Посмотрел их выступления в ютубе. Восхищён!Захотелось, чтобы и мой будущий сын тоже танцевал…ПОЗДРАВЛЯЮ!Желаю новых замечательных побед!

 5. Таис Лещинская says:

  Дорогие мои, от всей души поздравляю с ПОБЕДОЙ! Радуюсь вашим успехам. Так держать! МОЛОДЦЫ!!! Спасибо тренерам за наших детей! СПАСИБО сотрудникам газеты за публикацию замечательной статьи. От всей души благодарю!

 6. Виктор says:

  Какие молодцы!Как танцуют!Глаз не оторвать.Тоже смотрел их в ютубе. Молодцы ребята!Желаю новых побед!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *