21.01.2020

Миколаївські танцівники завоювали «Сніговий Оскар 2020»

Зразковий ансамбль народного танцю «Український сувенір» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний» став переможцем 11 Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Сніговий Оскар 2020″ в Словаччині.

Конкурс тривав із 8 до 12 січня на гірськолижному курорті «Любовнянські купелі». Щороку в ньому беруть участь сотні талановитих дітей із різних країн світу. За задумом організаторів, «Сніговий Оскар» покликаний популяризувати дитячу творчість, виявляти та підтримувати нові таланти, зміцнювати дружбу між учасниками з різних країн, зберігати та розвивати національні культури.

Цього року найкращими визнали вихованців миколаївського творчого колективу «Український сувенір». Щиро вітаємо юних зірочок з перемогою та бажаємо подальшого професійного розвитку і зростання!

Довідково:

Керівники ансамблю – заслужений працівник культури України Людмила Бобкова та Анна Бобкова. Нагадаємо, що Людмила Бобкова очолює ансамбль від самого початку його творчого шляху. «Сувенір» був створений у 1995 році в Луганську. У 2014 році колектив разом зі своїм керівником переїхав до міста Миколаєва й розпочав роботу в оновленому складі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *