18.09.2021

Миколаївські школи працюватимуть навіть у разі переходу в «червону» зону, за умови, що вакциновано буде 100% колективу

Заступник міського голови Миколаєва з гуманітарних питань Анатолій Петров заявив, що миколаївські установи освіти зможуть працювати навіть в разі переходу в «червону» зону, але за умови, що вакциновано буде 100% колективу.

Про це він повідомив в п’ятницю, 17 вересня, в ході зустрічі з директорами шкіл.

— Міністерство охорони здоров’я готує документ про те, що і в «червоній» зоні зможуть працювати освітні установи за умови, що весь колектив буде вакцинована, — заявив чиновник.

Начальниця управління освіти Миколаївської міської ради Анна Личко нагадала, що в «жовтій» і «помаранчевої» зонах карантину дозволяється очне навчання за таких умов: не менше 80% колективу мають документи, що підтверджують: проходження повної вакцинації, негативний результат ПЛР-тесту (він дійсний 72 години) або ж довідку про одужання від коронавируса, справжність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка «Дія» (довідка дійсна 180 днів).

Анна Личко також зазначила, що спілкувалася з медиками щодо ПЛР-тестування викладачів, які повідомили, що грошей в бюджеті для безкоштовного тестування немає, тому всім вчителям, які відмовляться від вакцинації доведеться робити тест за свій рахунок.

У випадку з переходом в «червону» зону будуть діяти ті ж правила, що і для жовтого і оранжевого, тільки з умовою, що вакцинованих буде 100%.

Також, згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України від 8 вересня 2021 року №1907 за відсутності симптомів не підлягають самоізоляції ті, у кого після вакцинації пройшло 14 днів, а також ті, хто перехворів коронавірусів за останні півроку.

Джерело: МаюПраво

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.