20.08.2021

Миколаївські штурмовики візьмуть участь у параді до Дня Незалежності України

19 серпня на аеродромі «Кульбакіне», що в Миколаєві, відбулися навчальні регулярні польоти. Шість літаків 299 бригади візьмуть участь у параді на честь 30-річчя Незалежності України 24 серпня у Києві.

За словами командира 299 бригади тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова Сергія Самойлова, шість літаків Су-25 299 бригади візьмуть участь у параді на честь 30-річчя Незалежності України 24 серпня у Києві. За планом чотири літаки пролетять над Хрещатиком та два над Дніпром.

Військові здійснюють польоти на штурмовиках Су-25 та навчально-тренувальних L39 «Альбатрос». У тренуваннях залучено десять літаків.

«Сьогодні літаємо в складних метеоумовах, тому льотний склад буде виконувати польоти по колу з двома розворотами на 180 градусів по системі з прямої, це висота більше 1500 метрів та пілотажні зони з відпрацюванням техніки пілотування в хмарах», — розповів Сергій Самойлов.

У небо підіймалися льотчики 299 бригади та курсанти Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.