10.09.2019

Миколаївські ювенальники завітали до центру реабілітації дітей

Сьогодні, 10 вересня, у Всесвітній день запобігання самогубствам та дитячим суїцидам ювенальники обласного главку поліції завітали до Миколаївського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, аби разом із дітьми «намріяти» щасливі моменти життя. 

Про це повідомляє прес-служба поліції Миколаївської області.

«Хочу політати з парашутом», — Олег, 13 років;

«Хочу вивчити французьку мову», — Маша, 15 років;

«Я мрію про мир в Україні», — Соня, 13 років;

«Я хочу закінчити школу і працювати пожежним», — Марк, 13 років;

« Я хочу додому і більше не повторювати своїх помилок…», — Максим, 12 років;

«Хочу забезпечити здійснення мрій для дітей», — Сергій, 38 років, начальник ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Миколаївській області, майор поліції… 

Це частина мрій, які написали вихованці центру на стенді «Поки я живу, я хочу!». Поліцейські спілкувались з підлітками, застерегли їх від участі у неформальних інтернет-спільнотах, які пропагують насильство та суїцидальну активність. А також запропонували дітям на папері разом намалювати малюнки, які сповнені енергією щастя. 

Правоохоронці мріють разом з дітьми, і більшість мрій – про щасливе майбутнє своїх маленьких підопічних. Ювенальники закликали учнів не закриватися у собі та розповідати про свої переживання рідним, друзям чи вчителям та пояснили, що найвища цінність кожного з нас – це наше життя, сповнене незабутніми враженнями і приємними подіями, а будь-яка проблема, навіть найсерйозніша, має свої шляхи вирішення. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *