10.09.2021

Миколаївцям видаватимуть «зелений» і «жовтий» сертифікати вакцинації

Міністерство охорони здоров’я України готує технічне рішення про видачу «зеленого» і «жовтого» сертифікатів вакцинації від COVID.

Як повідомив головний державний санітарний лікар Ігор Кузин в інтерв’ю, «зелений» сертифікат буде видаватися після двох доз щеплень від COVID, «жовтий» — після першої дози. За словами Кузіна, обидва сертифікати будуть використовуватися як внутрішні.

— Внутрішній сертифікат про вакцинацію поки видається на півроку — але після того, як пройде термін його дії, треба буде відмовитися від нього і завантажити новий також на півроку. Таким чином, і внутрішній, і міжнародний сертифікат буде видаватися терміном дії на 1 рік з моменту завершення курсу щеплення, -розповів головний санлікар.

Кузин додав, що дані сертифікати дадуть можливість українцям відвідувати ряд закладів, не дивлячись на карантинні обмеження, а бізнесу працювати в таких умовах.

— Зараз напрацьовується проект постанови Кабінету міністрів — сподіваюся, що на цій або на початку наступного тижня він вже буде прийнятий — ми хочемо вирішити більш полегшені норми роботи бізнесу і відвідування закладів тим людям, які отримали повний курс щеплень і мають цей внутрішній сертифікат, — підкреслив Ігор Кузин.

Джерело: 0512

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.