31.07.2019

Миколаївцям із вадами слуху розповіли як взаємодіяти з поліцією за допомогою мобільного додатку «My Pol»

Можливість людям із вадами слуху почувати себе захищеними та мати змогу викликати поліцію за допомогою мобільного додатку «My Pol» існує в Миколаєві вже рік.

Повідомляє прес-служба поліції Миколаївької області.

Цей додаток став зручним в експлуатації як для громадян, які звикли користуватися гаджетами, так і для поліцейських, які можуть швидше реагувати на виклики, минаючи роботу оператора лінії 102 із з’ясування контактних даних та інших деталей виклику. Натиском однієї кнопки до поліції надійде повідомлення про допомогу із зазначенням місцезнаходження заявника.

Начальник диспетчерської служби ГУНП в Миколаївській області Віталій Кізілов зустрівся з представниками Миколаївської обласної організації Українського товариства глухонімих (УТОГ) для того, аби продемонструвати всі можливості додатку та заохотити звертатися за потребою до поліції, запевнивши, що зробити зручно та просто.

Навзаєм керівництво УТОГ презентувало поліцейським свою послугу – «Сервіс-УТОГ», за допомогою якого також маючи під рукою лише смартфон поліцейські зможуть звернутися по допомогу у комунікації з людьми з вадами слуху до спеціалістів організації. Тож тепер якщо поліцейський на місці події повинен зрозуміти звернення, опитати або надати допомогу громадянину з обмеженими можливостями, він зможе це зробити миттєво за допомогою «Сервіс-УТОГ».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *